Edit Template

Kategorie

Marek
Konsultant SEMSEO

Porozmawiajmy o Twojej stronie

Co to jest SEO?

SEO (Search Engine Optimization) to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, takich jak Google, Bing czy Yahoo. Celem SEO jest poprawa pozycji strony w wynikach wyszukiwania dla określonych słów kluczowych, dzięki czemu strona jest bardziej widoczna dla użytkowników i generuje większy ruch organiczny.

Optymalizacja SEO obejmuje wiele działań, takich jak dostosowanie strony do wymagań algorytmów wyszukiwarek, poprawa jakości treści na stronie, optymalizacja kodu strony, zwiększenie liczby linków wskazujących na stronę oraz poprawa UX (User Experience), czyli jakości doświadczenia użytkownika na stronie.

Dzięki optymalizacji SEO strona internetowa może zdobyć wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania dla określonych fraz, co zwiększa jej widoczność dla użytkowników i szanse na przyciągnięcie nowych odwiedzających. Ponadto, ruch organiczny, czyli ruch generowany dzięki wynikom wyszukiwania, jest często bardziej wartościowy niż ruch z innych źródeł, ponieważ użytkownicy szukający konkretnych fraz są zainteresowani tematyką strony i mogą być potencjalnymi klientami lub klientami.

Optymalizacja SEO to ważny element działań marketingowych w Internecie, a efekty działań SEO są zwykle widoczne na dłuższą metę niż w przypadku działań reklamowych.

Jak oszczędzić miesięcznie 33.100zł na SEO/SEM?

krdzen.webp

Krzysztof Rdzeń
Project Manager

Zarządzanie projektami marketingu SEO/SEM wymaga doskonałej znajomości dokumentacji wyszukiwarki Google. Co roku Google wdraża nawet do dziesięciu znaczących aktualizacji swojego algorytmu.
Każda aktualizacja operuje na kilku poziomach: technicznych wymagań w stosunku do stron www, oczekiwań co do treści na stronie – ich zawartości oraz formy prezentacji, aż po sposób w jaki domena pozyskuje linki zewnętrzne
alemanski.webp

Andrzej Lemański
Marketing Manager

Wg badań IAB AdEx w czasach kryzysu tort reklamowy na polskim rynku wykazuje mocną tendencję do przesuwania się w stronę reklamy SEM.
Najwięcej traci wtedy display, a więc reklama wizerunkowa. Wynika to z faktu, że reklama SEM jest zaliczana do tzw performance marketing, czyli reklamy wydajnościowej. Jeśli liczy się koszt za każdą wydaną złotówkę nie ma lepszej drogi.

Klient na I miejscu

Pracujemy przez całą dobę, aby Ci pomóc. Napisz do nas w dowolnym momencie, a jeden z nas z przyjemnością szybko się z Tobą skontaktuje!

Wystarczyły 3 miesiące, aby SEMFURY dostarczyło mi pierwsze efekty pracy. Kolejne miesiące to już zwrot na obiecanym poziomie i dziś marketing pozyskuje klientów na poziomie działu handlowego
5/5
Rafał
Kampania Shopping podniosła obroty w moim sklepie internetowym o 300%. Czy trzeba coś dodawać?
5/5
Tomasz
Kampania na Mapy Google uratowała moją kawiarnię przed zamknięciem.
5/5

Natalia

Poprawne zainstalowanie pełnej analityki na mojej stronie uświadomiło mi, które usługi mojej firmy cieszą się największą popularnością
5/5
Przemysław

Dlaczego warto współpracować z SemFury?

Realne cele

ustalamy wspólnie cele w ramach określonego czasu współpracy.

Plan współpracy

konkretne ramy czasowe, w których zobowiązujemy się zrealizować cele.

Brak zobowiązań czasowych

umowę możesz zakończyć w dowolnym momencie.

Rozliczenie za godziny pracy

płacisz za realnie przepracowany czas, a nie abonament.

Co miesiąc raport z prac

każda godzina jest rozliczona, o każdą możesz nas zapytać.

Szanujemy Twoje pieniądze

rozdzielamy Twój budżet na marketing i nasze wynagrodzenie.

2023 copyright SEMFURY. All rights reserved.

Aleje Jerozolimskie 123A, Warszawa

[email protected]

607 626 368