Edit Template

Kategorie

Marek
Konsultant SEMSEO

Porozmawiajmy o Twojej stronie

Do czego służy Google Ads?

Google Ads to platforma reklamowa Google, która umożliwia firmom wyświetlanie swoich reklam w wyszukiwarce Google oraz w sieci reklamowej Google, czyli na stronach internetowych partnerów Google.

Dzięki Google Ads firmy mogą dotrzeć do potencjalnych klientów w momencie, gdy ci poszukują produktów lub usług oferowanych przez daną firmę. Reklamy wyświetlane są w wynikach wyszukiwania Google oraz na stronach internetowych, w miejscach wyznaczonych przez właścicieli tych stron.

Google Ads umożliwia także targetowanie reklam na konkretne grupy docelowe, w oparciu o wiek, płeć, zainteresowania, lokalizację czy wiele innych czynników. Dzięki temu reklamy docierają do odpowiednich osób, co zwiększa szanse na uzyskanie pożądanych wyników, takich jak większa liczba odwiedzających na stronie internetowej, większa liczba konwersji czy zwiększenie świadomości marki.

Google Ads to narzędzie skuteczne dla firm, które chcą zwiększyć widoczność swojej marki w sieci oraz zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług.

Jak oszczędzić miesięcznie 33.100zł na SEO/SEM?

krdzen.webp

Krzysztof Rdzeń
Project Manager

Zarządzanie projektami marketingu SEO/SEM wymaga doskonałej znajomości dokumentacji wyszukiwarki Google. Co roku Google wdraża nawet do dziesięciu znaczących aktualizacji swojego algorytmu.
Każda aktualizacja operuje na kilku poziomach: technicznych wymagań w stosunku do stron www, oczekiwań co do treści na stronie – ich zawartości oraz formy prezentacji, aż po sposób w jaki domena pozyskuje linki zewnętrzne
alemanski.webp

Andrzej Lemański
Marketing Manager

Wg badań IAB AdEx w czasach kryzysu tort reklamowy na polskim rynku wykazuje mocną tendencję do przesuwania się w stronę reklamy SEM.
Najwięcej traci wtedy display, a więc reklama wizerunkowa. Wynika to z faktu, że reklama SEM jest zaliczana do tzw performance marketing, czyli reklamy wydajnościowej. Jeśli liczy się koszt za każdą wydaną złotówkę nie ma lepszej drogi.

Klient na I miejscu

Pracujemy przez całą dobę, aby Ci pomóc. Napisz do nas w dowolnym momencie, a jeden z nas z przyjemnością szybko się z Tobą skontaktuje!

Wystarczyły 3 miesiące, aby SEMFURY dostarczyło mi pierwsze efekty pracy. Kolejne miesiące to już zwrot na obiecanym poziomie i dziś marketing pozyskuje klientów na poziomie działu handlowego
5/5
Rafał
Kampania Shopping podniosła obroty w moim sklepie internetowym o 300%. Czy trzeba coś dodawać?
5/5
Tomasz
Kampania na Mapy Google uratowała moją kawiarnię przed zamknięciem.
5/5

Natalia

Poprawne zainstalowanie pełnej analityki na mojej stronie uświadomiło mi, które usługi mojej firmy cieszą się największą popularnością
5/5
Przemysław

Dlaczego warto współpracować z SemFury?

Realne cele

ustalamy wspólnie cele w ramach określonego czasu współpracy.

Plan współpracy

konkretne ramy czasowe, w których zobowiązujemy się zrealizować cele.

Brak zobowiązań czasowych

umowę możesz zakończyć w dowolnym momencie.

Rozliczenie za godziny pracy

płacisz za realnie przepracowany czas, a nie abonament.

Co miesiąc raport z prac

każda godzina jest rozliczona, o każdą możesz nas zapytać.

Szanujemy Twoje pieniądze

rozdzielamy Twój budżet na marketing i nasze wynagrodzenie.

2023 copyright SEMFURY. All rights reserved.

Aleje Jerozolimskie 123A, Warszawa

[email protected]

607 626 368