Kategorie

Marek
Konsultant SEMSEO

Porozmawiajmy o Twojej stronie

Ile wydawać na Google Ads?

Wielkość budżetu na Google Ads powinna być dostosowana do celów kampanii reklamowej oraz do indywidualnych możliwości finansowych firmy. W zależności od branży, rodzaju reklam oraz grupy docelowej, koszt kliknięcia w reklamę (CPC – cost per click) może się różnić, co wpływa na koszt całej kampanii.

Zaleca się, aby budżet reklamowy na Google Ads był ustalony na podstawie oszacowania przewidywanych kosztów, przy uwzględnieniu celów, jakie chce się osiągnąć w kampanii. Należy także pamiętać, że kampania reklamowa na Google Ads wymaga regularnego monitorowania i optymalizacji, co może wpłynąć na koszt kampanii.

W przypadku małych firm z niewielkim budżetem reklamowym, zwykle zaleca się rozpoczęcie kampanii od kwoty kilkuset złotych miesięcznie. Dla większych firm z większymi możliwościami finansowymi, budżet reklamowy może być znacznie wyższy i wynosić nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie.

Najważniejsze jest, aby wydawać pieniądze z głową i regularnie monitorować i optymalizować kampanię, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki przy możliwie najniższym koszcie.

Jak oszczędzić miesięcznie 33.100zł na SEO/SEM?

krdzen.webp

Krzysztof Rdzeń
Project Manager

Zarządzanie projektami marketingu SEO/SEM wymaga doskonałej znajomości dokumentacji wyszukiwarki Google. Co roku Google wdraża nawet do dziesięciu znaczących aktualizacji swojego algorytmu.
Każda aktualizacja operuje na kilku poziomach: technicznych wymagań w stosunku do stron www, oczekiwań co do treści na stronie – ich zawartości oraz formy prezentacji, aż po sposób w jaki domena pozyskuje linki zewnętrzne
alemanski.webp

Andrzej Lemański
Marketing Manager

Wg badań IAB AdEx w czasach kryzysu tort reklamowy na polskim rynku wykazuje mocną tendencję do przesuwania się w stronę reklamy SEM.
Najwięcej traci wtedy display, a więc reklama wizerunkowa. Wynika to z faktu, że reklama SEM jest zaliczana do tzw performance marketing, czyli reklamy wydajnościowej. Jeśli liczy się koszt za każdą wydaną złotówkę nie ma lepszej drogi.

Klient na I miejscu

Pracujemy przez całą dobę, aby Ci pomóc. Napisz do nas w dowolnym momencie, a jeden z nas z przyjemnością szybko się z Tobą skontaktuje!

Wystarczyły 3 miesiące, aby SEMFURY dostarczyło mi pierwsze efekty pracy. Kolejne miesiące to już zwrot na obiecanym poziomie i dziś marketing pozyskuje klientów na poziomie działu handlowego
5/5
Rafał
Kampania Shopping podniosła obroty w moim sklepie internetowym o 300%. Czy trzeba coś dodawać?
5/5
Tomasz
Kampania na Mapy Google uratowała moją kawiarnię przed zamknięciem.
5/5

Natalia

Poprawne zainstalowanie pełnej analityki na mojej stronie uświadomiło mi, które usługi mojej firmy cieszą się największą popularnością
5/5
Przemysław

2023 copyright SEMFURY. All rights reserved.

Aleje Jerozolimskie 123A, Warszawa

[email protected]

607 626 368