Edit Template

Kategorie

Marek
Konsultant SEMSEO

Porozmawiajmy o Twojej stronie

Agencja SEO SEM?

Agencja SEO/SEM to firma specjalizująca się w świadczeniu usług z zakresu pozycjonowania stron internetowych, zarówno organicznego (SEO), jak i płatnego (SEM). Agencja SEO/SEM oferuje szereg usług, takich jak analiza i optymalizacja strony internetowej, badanie słów kluczowych, prowadzenie kampanii reklamowych w wyszukiwarkach (Google Ads, Bing Ads), optymalizacja treści i linków, raportowanie i monitorowanie wyników.

Agencje SEO/SEM pomagają klientom w zwiększeniu widoczności ich stron internetowych w wynikach wyszukiwania, co prowadzi do wzrostu ruchu na stronie, a tym samym do generowania większej liczby konwersji. Dzięki wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych, agencje SEO/SEM są w stanie zoptymalizować witrynę internetową i kampanie reklamowe w wyszukiwarkach w sposób efektywny i zgodny z wymaganiami algorytmów wyszukiwarek.

Korzystanie z usług agencji SEO/SEM może przynieść wiele korzyści, takich jak zwiększenie widoczności w wynikach wyszukiwania, generowanie większej liczby konwersji, lepsze poznanie rynku i konkurencji oraz zaoszczędzenie czasu i zasobów, które inaczej musiałyby zostać poświęcone na samodzielne pozycjonowanie strony internetowej.

Jak poznać wartościową agencję SEO/SEM?

Wybór wartościowej agencji SEO/SEM jest kluczowy dla skutecznej optymalizacji witryny internetowej i kampanii reklamowej w wyszukiwarkach. Oto kilka wskazówek, jak poznać wartościową agencję SEO/SEM:

  1. Referencje i opinie – warto zacząć od wyszukania opinii o agencjach SEO/SEM na forach internetowych, w serwisach z opiniami i na profilach firmowych na portalach społecznościowych. Można również poprosić agencję o referencje od zadowolonych klientów.
  2. Doświadczenie i wiedza – warto upewnić się, że agencja ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę w zakresie SEO/SEM. Można sprawdzić, jak długo agencja działa na rynku, jakie projekty realizowała i jakie kwalifikacje i certyfikaty posiada personel.
  3. Metodologia pracy – warto dowiedzieć się, jak agencja pracuje i jakie metody stosuje przy optymalizacji witryny internetowej i kampanii reklamowej. Agencja powinna opierać swoje działania na aktualnych i sprawdzonych metodach SEO/SEM.
  4. Realistyczne cele – warto upewnić się, że agencja ma realistyczne cele i nie obiecuje szybkich i łatwych rezultatów. Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych wymaga czasu i pracy.
  5. Raportowanie i monitorowanie – warto upewnić się, że agencja regularnie raportuje i monitoruje wyniki kampanii reklamowej oraz efekty pozycjonowania stron internetowych.
  6. Koszt – warto porównać koszt oferowanych usług z oczekiwanymi rezultatami. Warto upewnić się, że agencja oferuje usługi w przystępnej cenie i nie pobiera ukrytych opłat.

 

krdzen.webp

Krzysztof Rdzeń
Project Manager

Zarządzanie projektami marketingu SEO/SEM wymaga doskonałej znajomości dokumentacji wyszukiwarki Google. Co roku Google wdraża nawet do dziesięciu znaczących aktualizacji swojego algorytmu.
Każda aktualizacja operuje na kilku poziomach: technicznych wymagań w stosunku do stron www, oczekiwań co do treści na stronie – ich zawartości oraz formy prezentacji, aż po sposób w jaki domena pozyskuje linki zewnętrzne
alemanski.webp

Andrzej Lemański
Marketing Manager

Wg badań IAB AdEx w czasach kryzysu tort reklamowy na polskim rynku wykazuje mocną tendencję do przesuwania się w stronę reklamy SEM.
Najwięcej traci wtedy display, a więc reklama wizerunkowa. Wynika to z faktu, że reklama SEM jest zaliczana do tzw performance marketing, czyli reklamy wydajnościowej. Jeśli liczy się koszt za każdą wydaną złotówkę nie ma lepszej drogi.

Klient na I miejscu

Pracujemy przez całą dobę, aby Ci pomóc. Napisz do nas w dowolnym momencie, a jeden z nas z przyjemnością szybko się z Tobą skontaktuje!

Wystarczyły 3 miesiące, aby SEMFURY dostarczyło mi pierwsze efekty pracy. Kolejne miesiące to już zwrot na obiecanym poziomie i dziś marketing pozyskuje klientów na poziomie działu handlowego
5/5
Rafał
Kampania Shopping podniosła obroty w moim sklepie internetowym o 300%. Czy trzeba coś dodawać?
5/5
Tomasz
Kampania na Mapy Google uratowała moją kawiarnię przed zamknięciem.
5/5

Natalia

Poprawne zainstalowanie pełnej analityki na mojej stronie uświadomiło mi, które usługi mojej firmy cieszą się największą popularnością
5/5
Przemysław

Dlaczego warto współpracować z SemFury?

Realne cele

ustalamy wspólnie cele w ramach określonego czasu współpracy.

Plan współpracy

konkretne ramy czasowe, w których zobowiązujemy się zrealizować cele.

Brak zobowiązań czasowych

umowę możesz zakończyć w dowolnym momencie.

Rozliczenie za godziny pracy

płacisz za realnie przepracowany czas, a nie abonament.

Co miesiąc raport z prac

każda godzina jest rozliczona, o każdą możesz nas zapytać.

Szanujemy Twoje pieniądze

rozdzielamy Twój budżet na marketing i nasze wynagrodzenie.

2023 copyright SEMFURY. All rights reserved.

Aleje Jerozolimskie 123A, Warszawa

[email protected]

607 626 368