Kategorie

Marek
Konsultant SEMSEO

Porozmawiajmy o Twojej stronie

Dlaczego agencja marketingowa w modelu godzinowym?

Agencje marketingowe internetowe są często jednymi z najlepszych miejsc, w których przedsiębiorcy mogą znaleźć wsparcie w zakresie promocji swojej marki, produktów i usług w sieci. Dlaczego jednak rozliczanie czasu pracy w modelu godzinowym przez takie agencje jest lepsze niż inne metody?

Przede wszystkim, agencje marketingowe, które rozliczają czas pracy w modelu godzinowym, zwykle zapewniają swoim klientom większą elastyczność i kontrolę nad procesem realizacji projektów. W tym modelu klienci mają możliwość reagowania na bieżąco na zmieniające się potrzeby i warunki, dostosowując i planując pracę agencji zgodnie z aktualnymi wymaganiami. Ponadto, dzięki modelowi godzinowemu, klienci wiedzą, ile czasu pracownicy agencji poświęcają na ich projekty i co dokładnie robili w ramach pracy, co umożliwia skuteczniejsze planowanie i kontrolę kosztów.

Ponadto, rozliczanie czasu pracy w modelu godzinowym umożliwia agencjom marketingowym lepszą optymalizację procesów i zasobów. Dzięki analizie czasu poświęcanego na poszczególne projekty, agencje mogą ocenić, jakie zadania są bardziej czasochłonne, a co można zautomatyzować lub zoptymalizować w inny sposób. Takie podejście pozwala na efektywniejsze wykorzystanie zasobów ludzkich i technologicznych, co prowadzi do lepszych wyników projektów i zwiększenia zadowolenia klientów.
Warto także zauważyć, że model godzinowy pozwala na większą transparentność i zaufanie między agencją a klientem. Dzięki dostępowi do szczegółowych raportów z pracy, klienci mają pełną kontrolę nad postępami projektu i wiedzą, co i kiedy zostało wykonane. Taka otwartość i uczciwość w relacji między klientem a agencją buduje trwałe relacje biznesowe i zwiększa lojalność klientów.

Podsumowując, agencja marketingu internetowego, która rozlicza czas pracy w modelu godzinowym, zapewnia swoim klientom większą elastyczność i kontrolę nad procesem realizacji projektów, lepszą optymalizację zasobów, większą transparentność i zaufanie w relacji między klientem a agencją. Dzięki tym korzyściom agencje te mogą zaoferować klientom skuteczne i efektywne rozwiązania marketingowe, które przyczyniają się do zwiększenia zysków i wzrostu biznesu.

Jak oszczędzić miesięcznie 33.100zł na SEO/SEM?

krdzen.webp

Krzysztof Rdzeń
Project Manager

Zarządzanie projektami marketingu SEO/SEM wymaga doskonałej znajomości dokumentacji wyszukiwarki Google. Co roku Google wdraża nawet do dziesięciu znaczących aktualizacji swojego algorytmu.
Każda aktualizacja operuje na kilku poziomach: technicznych wymagań w stosunku do stron www, oczekiwań co do treści na stronie – ich zawartości oraz formy prezentacji, aż po sposób w jaki domena pozyskuje linki zewnętrzne
alemanski.webp

Andrzej Lemański
Marketing Manager

Wg badań IAB AdEx w czasach kryzysu tort reklamowy na polskim rynku wykazuje mocną tendencję do przesuwania się w stronę reklamy SEM.
Najwięcej traci wtedy display, a więc reklama wizerunkowa. Wynika to z faktu, że reklama SEM jest zaliczana do tzw performance marketing, czyli reklamy wydajnościowej. Jeśli liczy się koszt za każdą wydaną złotówkę nie ma lepszej drogi.

Klient na I miejscu

Pracujemy przez całą dobę, aby Ci pomóc. Napisz do nas w dowolnym momencie, a jeden z nas z przyjemnością szybko się z Tobą skontaktuje!

Wystarczyły 3 miesiące, aby SEMFURY dostarczyło mi pierwsze efekty pracy. Kolejne miesiące to już zwrot na obiecanym poziomie i dziś marketing pozyskuje klientów na poziomie działu handlowego
5/5
Rafał
Kampania Shopping podniosła obroty w moim sklepie internetowym o 300%. Czy trzeba coś dodawać?
5/5
Tomasz
Kampania na Mapy Google uratowała moją kawiarnię przed zamknięciem.
5/5

Natalia

Poprawne zainstalowanie pełnej analityki na mojej stronie uświadomiło mi, które usługi mojej firmy cieszą się największą popularnością
5/5
Przemysław

2023 copyright SEMFURY. All rights reserved.

Aleje Jerozolimskie 123A, Warszawa

[email protected]

607 626 368