TAK, ale nie u nas. Co gorsza możesz zapłacić 5000zł za godzinę pracy stażysty w agencji reklamowej. Na tym polega problem rozliczania za “realizację usługi”, a nie za konkretnie wykonane i rozpisane w comiesięcznym raporcie prace na rzecz Twojej firmy. 

Dlaczego nazywamy się (anty)agencją?

Ponieważ stosujemy w naszych rozliczenia z klientem (nie)abonament. Klasyczny abonament agencji marketingowej oznacza opłatę za realizację usług w nieznanym wymiarze godzinowym. Realizowana jest usługa, na koniec miesiąca przesyłany jest raport ze statystykami strony internetowej lub kampanii. Klient nie wie, ile realnie agencja reklamowa poświęciła czasu na poszczególne zadania.

Dlatego rozdzielamy rozliczenie godzin pracy w abonamencie od raportu skuteczności kampanii. Skuteczność naszych działań to jeden element pracy, zaś drugi to UCZCIWE rozliczenie wykonanej pracy na rzecz Klienta. 

Rozbudowując finalnie odpowiedź na pytanie: czy możesz zapłacić 5000zł za godzinę pracy? Tak. Ale nigdy w Semfury.com. 

U nas nie płacisz abonamentu, tylko wynagrodzenie za przepracowane godziny. Jesteśmy usługobiorcami, a nie rentierami. 

Sprawdź nasze usługi: analityka internetowa content marketinglink buildingsxooptymalizacja seokampanie google adswizytówki google maps i google moja firma.

Usługa

Akademia wiedzy

Pracujemy przez całą dobę, aby Ci pomóc.

    2023 copyright SEMFURY. All rights reserved.

    Aleje Jerozolimskie 123A, Warszawa

    [email protected]

    607 626 368